Reference 2

1#  Při rekonstrukci rodinného domu jsme vybírali firmu či řemeslníka, který by nám vyrobil kuchyňskou linku podle našich představ. Přes známou nám byl doporučen Jirka. Z jeho přispěním jsme si navrhli kuchyň, která splňuje naše představy a s výsledkem jsme zcela spokojeni. Jirku můžeme všem doporučit a to pro jeho nápady, spolehlivost, kvalitu práce a rychlost.kuchyn hneda

Spokojená rodina Návrátilova,Ženklava

2#  Před osmi lety (2007)  mi Jiří poprvé vyrobil a namontoval kuchyňskou linku na míru, do dnešního dne každá návštěva tuto kuchyň obdivuje a na základě této “reference” většina známých i příbuzných již mohlo kvalitu a preciznost práce Jiřího ocenit a mohou se nyní “chlubit” svým nábytkem doma – skříně, postele, další kuchyňské linky, sestavy do koupelen atd. Líbí se mi jeho nápaditost a rychlost provedení každé ze zakázek.

DSC_0553

Z.A. Nový Jičín

3#   Firma Jiřího Axmanna je jako jedna z opravdu mála nejen naprosto profesionální, co se týče samotného projektu, kdy pomůže vše vymyslet i tápajícímu zákazníkovi, který přesně neví, co chce. A tak se z nápadu “potřebuji skříň” zrodí další spousta vychytávek, které, poté co se zrodí úžasná skříň, pomůžou vyřešit další zapeklitosti interiéru třeba chytře řešeným a pečlivě předrýsovaným stolkem, kdy Vám doma při instalaci nenadělá žádnou paseku… hurá, hospodyňky… nebo třeba vtipnou funkční příčkou, která zakrývá vše, co má být skryto. Co však oceníte nejvíce, je naprostá přesnost v termínech a absolutně bleskový přístup, což si myslím, že valná většina českých řemeslníků nesplňuje. Těším se na další spolupráci a přeji obrovské množství dalších spokojených zákazníků.

Eva Glogarová

4#     Poprvé jsme oslovili Jirku, na doporučení známých, před šesti. Měl nám vyrobit kuchyňskou linku. Již první návštěva ukázala, že Jirka je, přes své mládí, zkušený profesionál. Pomohl nám dořešit detaily, upozornil na sice naoko efektní doplňky, avšak zcela nepraktické pro užívání kuchyně a my se rozhodli dle našeho cítění. Na Jirku byl zpoleh, co slíbil udělal. Jeho práce byla precizní, rychlá a kuchyň je do dnešního dne bez problému. No a od té doby se vždy obracíme na Jirku co se týče nábytku v našem domě. Velká šatní skříň a botník, skříňky do koupelny a wc, nábytek do verandy, skříňka pod akvárium ladicí v designu ostatního nábytku v obýváku.
Jirku vždy doporučuji svým známým.

rodina Tichavská, Nový Jičín

5#     S prací Jiřího Axmanna jsme velmi spokojeni. Návrh byl zpracován velmi nápaditě a prakticky. K realizaci došlo dokonce v dřívějším termínu… a výsledek? Kuchyň se podařila a všem se moc líbí. Doporučujeme.

glogarovi kuchyn

Glogarovi, Starojická Lhota

6#   Ahoj Jirko, už je to téměř rok, co jsi mi vyrobil novou kuchyň. Když pominu, že je přesně taková, jak jsem si ji vysnila, je vyrobená velmi precizně. Pomohl jsi mi i s úpravou některých dílů, za což jsem ráda, protože kuchyň tak vypadá mnohem vzdušněji. Skříňky a pojezdy se nehlučně zavírají a doléhají . Usazení spotřebičů je bezchybné a přesné. Úchyty na skříňkách pevně drží a neodírají se. Zkrátka a dobře, je to stále má nejoblíbenější místnost v bytě, teda kromě ložnice.kuchyn jana2

Jana

7#  Pan Axmann je profesionál ve svém oboru. Návrh dětského pokoje jsme po konzultaci s ním upravili dle jeho připomínek, které vycházejí z jeho odborných zkušeností. Stoprocentní práce a kvalita , za kterou každý rád zaplatí.

Katka Glogarová

8#     S přístupem a prací Jirky jsme velmi nadšeni. Už vícekrát jsme využili jeho služeb a vždy naši představu svým nápadem zdokonalil. Jednotlivým výrobkům (kancelářská skříň, stolek pod počítač, vestavěné skříňky nebo kuchyňský stůl) vtiskl punc originality a jedinečnosti. Je zřejmé, že svou práci má velmi rád a není jen pouhým vykonavatelem vašich požadavků. Kdo Jirku jednou vyzkouší, nehledá stolaře už jinde, neboť Jirka patří k malému počtu řemeslníků, kteří splní zakázku kvalitně a v termínu. S důvěrou budeme nadále využívat tvých nápadů a služeb.

rodina Hrůzkova, Nový Jičín

 9#   Nechali jsme si u Jiriho vyrabet mnoho druhu nabytku jak do fitka tak domu. Se vsim jsme maximalne spokojeni a proto se i nadale budeme k Jirimu vracet. Kvalitni zpracovani za prijatelnou cenu a skvely profesionalni pristup. Jeste vice usmevu a bude to nejlepsi stolar siroko daleko.

Július Botoš – jednatel
Host 1975 s.r.o.

10#   Jako překvapení na Vánoce jsem dostala úžasnou skříňku se zrcadlem, která mi visí v chodbě. Když se otevře, je to obrovská šperkovnice, kde mám vše přehledně uloženo a při odchodu z domu jen přidám doplňky a zkontroluji v zrcadle. Každá návštěva mi tento kousek nábytku velice chválí! Jsem maximálně spokojena!

DSC_0667 DSC_0660

 Alžběta Horáková
11#  Jirku jsme si vybrali, protože je to náš dlouholetý známy a viděli jsme některé jeho práce a líbily se nám. Jako první nám vyrobil předsíńovou stěnu, se kterou jsme moc spokojeni- praktická a krásná. Oslovili jsme ho i k výrobě ostatního nábytku. Líbí se nám jeho profesionální přístup.
Renáta Krutílková
12# Na doporučení syna Lukáše jsem oslovila Jirku, aby nám pomohl navrhnout a následně vyrobit kuchyňskou linku. Jak se ukázalo, byla to trefa do černého. Jirka je velmi zodpovědný a svědomitý mladý muž. Vždy jak řekl, tak udělal. Je na něj 100% spolehnutí.
Svou práci odvádí opravdu profesionálně. Na jeho výrobcích je vidět, že k této práci má vřelý vztah a pracuje s láskou. S každým detailem si pohraje, aby byl výsledek dokonalý. Skláním před jeho uměním a moc děkuji.
V.Dreiseitlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *